زرین‌لینک

با استفاده از لینک پرداختِ زرین‌‌لینک، به‌راحتی می‌توانید فرآیند فروش محصولات یا خدمات خود را در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و … مدیریت کنید.

دریافت زرین‌لینک

۱. پس از ورود به حساب کاربری خود در زرین‌پال، مطابق تصویری که در زیر آمده است روی پیشخوان کلیک کنید و گزینه‌ی «درخواست درگاه پرداخت» را انتخاب نمایید.

۳. در پنجره‌‌ای که باز می‌شود «اضافه کردن درگاه پرداخت» را انتخاب نمایید و آدرس شبکه‌ی اجتماعی یا وب‌سایت خود را وارد کنید.

لینک پرداخت محصول

در زرین‌لینک پس از تعریف محصول فیزیکی یا دیجیتالی خود، یک لینک اختصاصیِ پرداخت برای آن ساخته می‌شود که به‌راحتی می‌توانید لینک دریافتی را در وب‌سایتِ خود قرار دهید و یا در شبکه‌های اجتماعی با مشتریان‌تان به اشتراک بگذارید تا افراد با کلیک کردن روی آن، مستقیما به صفحه‌ی پرداخت هدایت شوند.

در واقع با «لینک پرداخت محصول» می‌توانید برای هر محصول، یک قیمت مجزا و متفاوت نسبت به سایر محصولات‌ مشخص کنید و برای هر کدام، یک لینک پرداخت مجزا و اختصاصی بسازید. همچنین می‌توانید به دلخواه شرح کوتاهی در مورد نوع محصول در لینک پرداخت قرار دهند تا مشتری با جزئیات بیش‌تری از محصول شما آشنا شود.

به اشتراک‌گذاریِ لینک پرداخت محصول

۱. پس از ورود به حساب کاربری خود در زرین‌پال، از پیشخوان روی «زرین‌لینک» کلیک کنید.

۲. سپس از قسمتِ «محصولات»، آدرس زرین‌لینک را کپی کنید و لینک آن‌‌ را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

روند ایجاد لینک پرداخت جداگانه برای محصولات یا خدمات

۱. در منوی سمت راست صفحه‌، روی گزینه‌ی «محصولات» کلیک کنید.

۲. سپس گزینه‌ی «ساخت محصول جدید» را انتخاب کنید.

۳. در پنجره‌ای که باز می‌شود، عنوان محصول، مبلغ موردنظر، و توضیحات را وارد کنید.

۴. مرحله‌ی بعد، در قسمت سفارشی‌سازی فرم، با فعال یا غیرفعال کردن هر بخش، می‌توانید اطلاعات دریافتی از مشتری خود را مدیریت کنید.

۵. در قسمت «محدودیت» برای محصول خود سقف سفارش تعریف کنید.

۶. در بخش «رسید پرداخت» با برداشتن تیک نمایشی چاپ رسید، می‌توانید از لینک بازگشت تراکنش‌های موفق یا ناموفق استفاده کنید.